Tijdelijk Noodfonds Energie
Om te voorkomen dat mensen moeite hebben om hun energierekening te betalen, richten energieleveranciers en maatschappelijke organisaties een Tijdelijk Noodfonds Energie op. Misschien kunt u ook een beroep doen op dit noodfonds!
Komt u in aanmerking voor extra ondersteuning?
De ondersteuning van het noodfonds is bedoeld voor huishoudens die een bruto-inkomen tot 200% hebben van het bruto sociaal minimum én waarvan de energierekening hoger is dan 13% van het bruto-inkomen van het huishouden.
Aanvragen vanaf halverwege januari 2023
Vanaf halverwege januari 2023 kunt u een aanvraag doen. We laten u op onze website en sociale media weten wanneer het kan. U kunt uw aanvraag tot uiterlijk 1 april 2023 doen. Omdat energieleveranciers het fonds hebben opgericht, kunt u geen bezwaar en beroep aantekenen tegen een beslissing van het fonds.
Lees hier meer over op de site van de overheid